+90 232 461 61 86

Kurumsal

Office Gayrimenkul > Kurumsal

Kurumsal

Office Gayrimenkul Kimdir

Avcılar tarafından inşa edilen projelerin tesliminden sonraki Alım / Satım / Kiralama sürecinden sorumlu gayrimenkul ve yatırım firmasıdır. Avcılar projelerinde yer alan gayrimenkullere alım, satım veya kiralamada her türlü desteği en profesyonel şekilde sunmak adına kurulmuş deneyimli ve dinamik ekibe sahiptir.

Office Gayrimenkul Farkı

Office Gayrimenkul Avcılar Projelerinin tek yetkili gayrimenkul danışmanlık firması olarak satış ve satış süreci boyunca tüm prosedürleri ve resmi işlemleri sizin adınıza yürütüp, yatırımınızı sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde değerlendiren profesyonel çözüm ortağınızdır. Satış ve kiralama esnasında her iki taraf için en uygun koşulları oluşturma adına karşılıklı taleplere uzlaşmacı yapısı ile sizlere en uygun yönlendirmeleri yapar.

Office Gayrimenkul Fırsatları

Bir yıl boyunca Satış ve Kiralama sürecinde yetki vermiş olan mülk sahiplerine sunulacak ayrıcalıklar ;

* Gayrimenkulünüze öncelik
* Bir defaya mahsus ücretsiz temizlik fırsatı
* Profesyonel fotoğraf çekimi
* Sahibinden ilan girilecek ve doping uygulaması
* Hızlı hizmet , mutlu müşteriler.
* Gayrimenkulünüzün hızlı bir şekilde kiralanması ve satılması

Office Gayrimenkul / AVC Teknik Servis

Avcılar olarak satış ve kiralama sonrası AVC Teknik Ekibimiz Gayrimenkulünüz için gerekli tüm detayları gözden geçirerek bakım ve onarım alanında konfor ve yatırım değerini artıran çözümleri en hızlı ve profesyonel şekilde sunmaktadır.

OFFICE Fırsat!

Office Gayrimenkul ayrıcalığı ile Avcılar İnşaat tarafından yapılan tüm konsept projelerde özel fırsatları en hızlı şekilde takip edebilmeniz adına bizimle iletişime geçin…

Office Gayrimenkul Kimdir?

Avcılar tarafından inşa edilen projelerin tesliminden sonraki Alım / Satım / Kiralama sürecinden sorumlu gayrimenkul ve yatırım firmasıdır.

Office Gayrimenkul Fırsatları

Bakım onarım çalışmaları tamamlanan tüm ticari alanlarımız Office Gayrimenkul güvencesiyle yatırımcılarımızla buluşuyor. Onarım ve ek masraftan uzak ticari alanlarımız için tüm yatırımcılarımızı Office Gayrimenkul’e davet ediyoruz.

Gayrimenkul Sektörü Değişiyor

Office Gayrimenkul’un başarısı kanıtlanmış sistem ve modelleri ile gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor.